Przejdź do strony głównej



M
NazwaL.gPktZPBilans
1 DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 18 45 15 3 48:14
2 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 18 41 14 4 45:20
3 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 18 37 12 6 42:27
4 PKS KOLPING FRAC Jarosław 18 31 10 8 40:35
5 CONDOHOTELS MORLINY Ostróda 18 27 8 10 38:37
6 SPAR AZS Politechnika Rzeszów 18 24 9 9 32:34
7 KST ENERGA - MANEKIN Toruń 18 24 9 9 31:35
8 CARBO-KOKS SILESIA Miechowice 18 21 6 12 29:41
9 GKS GORZOVIA (m) Gorzów 18 20 7 11 29:41
10 UKTS ALFA BANK SPÓŁDZIELCZY Radzyń Podl. 18 0 0 18 4:54

Informacje - sezon 2012/2013:

playoff-finał
**3** DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3
Daniel Górak - Tomislav Kolarek 1:3 (11-8, 8-11, 4-11, 5-11)
Paweł Fertikowski - Huang Sheng Sheng 0:3 (9-11, 5-11, 7-11)
Robert Floras - Bartosz Such 1:3 (6-11, 9-11, 13-11, 3-11)
Stan rywalizacji 1:2. Mistrzem Polski AD 2013 została drużyna ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz!

**2** DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0
Daniel Górak - Huang Sheng Sheng 3:1 (11-6, 9-11, 11-7, 11-5)
Paweł Fertikowski - Bartosz Such 3:2 (11-9, 8-11, 11-9, 12-14, 11-8)
Robert Floras - Tomislav Kolarek 3:1 (11-7, 11-1, 3-11, 11-5)


**1** ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1
Huang Sheng Sheng - Robert Floras 3:1 (8-11,11-5,13-11,11-6)
Tomislav Kolarek - Daniel Górak 0:3 (6-11,5-11,3-11)
Bartosz Such - Zhi Wen He 3:1 (11-8,11-7,6-11,11-7)
Huang Sheng Sheng - Daniel Górak 3:2 (9-11,11-5,11-9,5-11,14-12)


playoff-półfinał
**3** DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - PKS KOLPING FRAC Jarosław 3:1
Daniel Górak - Marek Klasek 1:3 (11-2, 6-11, 8-11, 10-12)
Robert Floras - Zeng Yi Wang 3:1 (11-8, 7-11, 12-10, 11-5)
Zhi Wen He - Vitali Nekhviadovich 3:0 (11-5, 11-3, 13-11)
Daniel Górak - Zeng Yi Wang 3:2 (10-12, 11-8, 11-6, 6-11, 11-9)
Stan rywalizacji 2-1. Do finału awansował zespół z Grodziska Mazowieckiego

**2** ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz - ZKS PALMIARNIA Zielona Góra 3:1
Huang Sheng Sheng - Lucjan Błaszczyk 2:3 (7-11, 11-7, 3-11, 13-11, 10-12)
Bartosz Such - Mateusz Gołębiowski 3:1 (11-6, 7-11, 11-6, 11-8)
Tomislav Kolarek - Daniel Bąk 3:2 (8-11, 14-16, 11-4, 12-10, 11-9)
Huang Sheng Sheng - Mateusz Gołębiowski 3:0 (11-7, 11-6, 11-4)
Stan rywalizacji 2:0, do finału awansował zespół z Grudziądza

**2** DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - PKS KOLPING FRAC Jarosław 1:3
Zhi Wen He - Vitali Nekhviadovich 3:0 (15-13,11-7,11-8)
Robert Floras - Zeng Yi Wang 2:3 (9-11,11-9,6-11,11-8,7-11)
Paweł Fertikowski - Marek Klasek 1:3 (8-11,13-11,5-11,10-12)
Zhi Wen He - Zeng Yi Wang 0:3 (6-11,6-11,11-13)
Stan rywalizacji 1-1

**1** PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 0:3
Zeng Yi Wang - Daniel Górak 0:3 (7-11,14-16,8-11)
Vitali Nekhviadovich - Zhi Wen He 1:3 (8-11,1-11,11-9,8-11)
Marek Klasek - Robert Floras 1:3 (6-11,11-5,9-11,9-11)


**1** ZKS PALMIARNIA Zielona Góra - ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz 0:3
Lucjan Błaszczyk - Bartosz Such 1:3 (10-12, 11-8, 6-11, 12-14)
Mateusz Gołębiowski - Huang Sheng Sheng 0:3 (6-11, 9-11, 2-11)
Daniel Bąk - Tomislav Kolarek 1:3 (6-11, 9-11, 12-10, 10-12)


Archiwum wyników: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] kolejka
---------------------
Uwaga: Rankingi obejmują tylko i wyłącznie pojedynki w rundach zasadniczych (bez fazy play-off lub play-down), chociaż oczywiście w statystykach zawodników ujęte są wszystkie pojedynki rozegrane w danym sezonie. Jest to zgodne z aktualnymi zasadami ustalania klasyfikacji ligowych.
Ranking indywidualny
MImię i nazwiskoL.gZPSety
1 Zeng Yi Wang 31 26 5 85:26
2 Jiri Vrablik 31 20 11 69:44
3 Huang Sheng Sheng 25 19 6 64:36
4 Lucjan Błaszczyk 28 18 10 62:43
5 Patryk Chojnowski 28 17 11 60:50
6 Bartosz Such 19 16 3 49:20
7 Daniel Górak 17 15 2 47:18
8 Radek Mrkvicka 22 14 8 48:35
9 Robert Floras 15 13 2 43:19
10 Mateusz Gołębiowski 18 13 5 45:21
11 Amalraj Anthony 24 12 12 50:47
12 Chen Wang 24 12 12 46:43
13 Paweł Fertikowski 16 11 5 38:27
14 Daniel Bąk 20 11 9 39:37
15 Martin Olejnik 21 11 10 46:37
16 Tomislav Kolarek 19 10 9 39:36
17 Konrad Kulpa 19 10 9 35:34
18 Paweł Platonow 24 10 14 44:51
19 Karol Szarmach 21 9 12 37:40
20 Paweł Chmiel 21 9 12 39:43
21 Marek Klasek 22 9 13 37:49
22 Jakub Dyjas 23 9 14 42:48
23 Zhi Wen He 10 7 3 24:14
24 Tomasz Lewandowski 13 7 6 31:24
25 Jarosław Tomicki 20 6 14 27:47
26 Vitali Nekhviadovich 21 5 16 27:51
27 Michał Dąbrowski 5 3 2 10:8
28 Martin Pavlica 19 3 16 20:50
29 Marcin Sankowski 4 2 2 7:7
30 Łukasz Nadolski 19 2 17 13:52
31 Szymon Kulczycki 19 2 17 12:53
32 Zhao Wei Jing 1 1 0 3:2
33 Tomasz Lubik 2 1 1 3:5
34 Anton Sopelau 18 1 17 10:52
35 Michał Wierzchowski 21 1 20 7:62
36 Kamil Dziukiewicz 1 0 1 2:3
37 Adrian Spychała 1 0 1 1:3
38 Łukasz Dzikowski 1 0 1 0:3
39 Tomasz Rakowski 1 0 1 0:3
40 Marcin Rystwej 2 0 2 0:6
41 Wojciech Maćkowiak 2 0 2 0:6
42 Jacek Karcz 2 0 2 0:6
Copyright Krzysztof Bluj